• Новак
Leige Накит Рубин Свадба Прстени Овална Сече Црвени скапоцен камен Прстен јули Birthstone 925 Sterling Silver Мода парична Казна Накит за Жените

Leige Накит Рубин Свадба Прстени Овална Сече Црвени скапоцен камен Прстен јули Birthstone 925 Sterling Silver

DEN 2506.00
DEN 4176.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


По Продажба На Услуги
1. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2.75 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Рубин Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
Рубин
Стил:
Нео-Готски
Повод:
Свадба
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
RPO68259-RU
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална

Избор на клиент