• Новак
2018 жените зимски чизми Индискиот чизми пердув краток tassel чизми мат боја везови топло глуждот чизми плус големина 35-43

2018 жените зимски чизми Индискиот чизми пердув краток tassel чизми мат боја везови топло глуждот чизми плус

DEN 1320.00
DEN 1435.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .позадина итн.Ние го прифаќа alipay тука.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。
.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Сезоната:
Зима
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Вратило Материјал:
Платно
Моден Елемент:
Fringe
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
KNCOKAR
Пети Форма:
Круг Пети
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Оптоварување
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење
Декорација:
Tassel
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент