• Новак
BOROSA 5Pcs Виножито Сребрена Боја Сонцето Цвет Кварцен Камен Прстен, Druzy Bang Прстени, Цвет Соларни Кварц Бенд Прстен Geode Прстени S0308

BOROSA 5Pcs Виножито Сребрена Боја Сонцето Цвет Кварцен Камен Прстен, Druzy Bang Прстени, Цвет Соларни Кварц

DEN 1135.00
DEN 1247.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Природни Сонцето Цвет Соларни Кварц ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 20~25мм Дебелина : 5~6mm Тежина : (Приближно) 9-12g Метал заврши : Сребро Позлатен OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Сертификат : ГИС Проверете Може да Понуди

Главните карактеристики

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Унисекс
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S0308
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребрена боја
Материјал:
Природни Сонцето Цвет Кварц
Површината Ширина:
Камен Големина
Функција:
моден накит
Материјал:
Природни Сонцето Цвет Кварц
Камен големина:
20~25mm
Дебелина:
5~6mm
Тежина:
approx.9~12g

Избор на клиент