• Новак
2 ПАРЧИЊА За huawei Колега 7 MT7-TL10 Говорникот Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За huawei Mate7 MT7TL10

2 ПАРЧИЊА За huawei Колега 7 MT7-TL10 Говорникот Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За huawei Mate7

DEN 506.00
DEN 532.80
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Ние ќе ви одговори што наскоро. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. Нашиот техничар целосно ќе тест. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации.
Напомена : 1. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.

Главните карактеристики

боја:
Златна, Бела, Црна
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За huawei Колега 7 MT7-TL10
Компатибилен Бренд:
Дланка
Бренд Име:
Ivibrate
Материјал:
Говорникот Мрежа Dustproof Gril
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Говорникот Мрежа Dustproof Gril
Број На Модел На:
За huawei Mate7 MT7-TL10
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Материјал:
Задната камера стаклена леќа
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За huawei Колега 7 MT7-TL10
За:
Говорникот Мрежа Dustproof Gril
Функција:
Говорникот Мрежа Dustproof Gril

Избор на клиент