• Новак
Стариот лав куќа Дома Мебел Фенг Шуи декорација занаети голем бронзен лав

Стариот лав куќа Дома Мебел Фенг Шуи декорација занаети голем бронзен лав

DEN 5961.00
DEN 8639.52
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Имаме нашата продавница во кина. комуникации. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. На 7-15 дена. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Има префинет форми и препознатлив стил.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена.

Главните карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Регионален Функција:
Кина

Избор на клиент