• Новак
Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за Леново T420 T420i лаптоп вградените звучници L&R

Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за Леново T420 T420i лаптоп вградените звучници L&R

DEN 335.04
Во достапна форма

Пристапност


Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за Леново T420 T420i лаптоп вградените звучници L&R

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
T420 T420I
Бренд Име:
AMARROW
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Внатрешна
Канали:
2
лаптоп говорникот:
за lenovo
Состојба:
Нови
оригиналниот:
Кина
целата цена:
Поддршка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
говорникот

Избор на клиент