• Новак
WBNNNO Природата дрво круг 20mm копчиња ласерски шема 120pcs рачно изработени занаетчиски украс DIY дома декорација

WBNNNO Природата дрво круг 20mm копчиња ласерски шема 120pcs рачно изработени занаетчиски украс DIY дома декорација

DEN 335.52
Во достапна форма

Пристапност


Главната Вовед
Ве молиме да забележите дека објектот боја можеби малку различни, како покажат,
@Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Главните карактеристики

Големина:
Dia 20mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
ZOTFEL
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
WBNNNO

Избор на клиент