• Новак
BQLZR 4PCS Продолжување Табела Кревет Нога Нозе Свитлива Страна Кочница Поддршка со Завртка

BQLZR 4PCS Продолжување Табела Кревет Нога Нозе Свитлива Страна Кочница Поддршка со Завртка

DEN 937.00
DEN 1249.92
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Кога ќе се свитка табела нога, заградата ќе се заклучи автоматски
5.5cm(Dxšxv),со 44 завртки.75x60x55mm Боја е оближена со Цинк, Железо Шарки Табела Кревет Нога Заклучување Продолжување Свитлива Страна Кочница Поддршка Заградата со Завртки Пакување од 4 Табела Кревет Нога Шарки Заклучување Продолжување Количка за Поддршка Заградата со Завртки за Заклучување Продолжување Табела Нога Свитлива Support Lock Продолжување Табела Нога Поддршка
Табела Нога Поддршка Карактеристики :
1.Може да се прилагоди за 90 степени.17inch(Dxšxv)
Тежина : 582 г
Пакетот вклучува :
4x Табела Свитлива Поддржува
44x Завртки
.Направен од железен материјал,со обоени цинк позлатен,тешко е доволно за вашата секојдневна употреба.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.Големина : 7.
Спецификации :
Материјал : Железо
Боја : Боја е оближена со Цинк
Бренд име : BQLZR
Големина : 7.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Табела Свитлива Поддржува
Тип:
Други
is_customized:
Yes
Материјал:
Железо
боја:
Боја поцинкувана
Големина:
7.5x6x5.5cm/2.95x2.36x2.17inch(LxWxH)

Избор на клиент

SKiiP31NAB12T11 SK Бр 20224607
  • Новак

SKiiP31NAB12T11 SK Бр 20224607

DEN 5280.00

Техничка поддршка на производот на употребливост Генерално, повеќето Идентичен произведени во последн