• Новак
ДВОРОТ на Замокот Зоолошката градина Театар Деца Шатор Играчки Преносни Свитлива Tipi Децата да Играат Шатори Отворено Куќа за Деца Детска Затворен Простор

ДВОРОТ на Замокот Зоолошката градина Театар Деца Шатор Играчки Преносни Свитлива Tipi Децата да Играат Шатори

DEN 2352.00
Во достапна форма

Пристапност

Вашиот задоволителен е и наш успех. Ве молиме да се разбере дека.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница! Овде ние ќе ви покаже причините зошто треба да го избере нашиот игра шатор за деца!
Ве молиме имајте на ум : ЈП топки не се вклучени. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. На количка за игра на децата шатор е практична, отпорен на вода, лесно да се чисти и да се носат. Со овој деца шатор, вашите деца можат да создаде царство во секој агол внатре / надвор од вашата куќа. Откако сте го примиле пакетот ве молиме љубезно кажете ни што мислиш за нашите услуги, и ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации, тоа ќе ни помогне многу на нашиот бизнис. Мек материјал и висока густина на структурирани дното, спречување на вашето дете од добивање на жирито за време на репродукцијата. Русија клиент треба полно име, ви благодариме. Тоа може да се постави во неколку минути, без потребни алатки за собрание. Ако тоа не може да бродови на вашата земја, или превозот цена е многу висока, ве молиме контактирајте со нас за превозот проблеми. Бидејќи тие не се добри да се стави во пакет.

Главните карактеристики

боја:
Светло Жолта
Карактеристики:
Мека,Свитлива,Спортски
Возраст Опсег:
> 3 години,13-24 Месеци,5-7 Години,0-12 Месеци,< 3 години,2-4 Години
Материјал:
Платно
Тип:
Шатор
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Бренд Име:
двор
Број На Модел На:
KTH22
Тип:
шатор за деца
Примена:
Внатрешна и надворешна детска игра
Стил:
децата шатор
Играчка Категорија:
Деца шатори и playhouses
Карактеристики:
Мека, Свитлива, со Врвен квалитет
Предупредување:
Чувајте ги децата шатор далеку од пожар
Големина:
100*135 cm деца театар
Лесно операција:
Нема потреба алатки за игра шатор тунелот
боја:
како слики
Забелешка:
ЈП топки не се опфатени

Избор на клиент