• Новак
Стерео Приклучок од 3,5 mm до Двојна XLR Женски Аудио Кабел За iPhone, Лаптоп Миксер Конзола Засилувач PC 2 XLR Збег Жица Канапи 1m 2m 3m

Стерео Приклучок од 3,5 mm до Двојна XLR Женски Аудио Кабел За iPhone, Лаптоп Миксер Конзола Засилувач PC 2

DEN 576.00
Во достапна форма

Пристапност

99% (Кислород-Бесплатни Бакар) Coppery Диригент Core Жица, со висока чистота, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен век, е постар аудио сигнал на излез линии, користење на висока верност домашно Кино систем ефект е повеќе од очигледно *****Материјал и Карактеристики***** : 1. >>За Испорака!! Ние се стави нашата испорака процес под строго контрола на квалитетот, стоките ќе бидат испратени до вас, како е можно поскоро.
* Конектор Пол : 1/8" Стерео 3,5 мм Машки да Dual XLR Женски * Кабел Боја : Црвена * Кабел Надворешниот Дијаметар : 7. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Имаат среќен шопинг! Ви благодарам многу. >> За Повратни Информации!! 1.0 мм * Приклучок : Злато Позлатен Приклучок * Диригент : Висок квалитет на Кислород-бесплатни бакар, 99.Ние, нормално, напишете ја пониската вредност според различни земја за сопствени царинење доколку нема посебни барања од клиентите . Ние пошта на адреса на улица си замина во системот. Некои посебен проблем може да предизвика одложување. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Ние сме среќни да го следат вашите упатства.Анти пречки кабел структура дизајн, maximun оклопна сите нередот и висок квалитет на multilayer оклопна жица материјали меки материјали како гума, кожа, кабел мека, свиткување отпор, нема сигнал слабеењето.

Главните карактеристики

боја:
Црвена
Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 1m, 0.75m
Примена:
Говорник,DVD Плеер,Микрофон,Мултимедијални,За iPod,Телевизија,ТВ КУТИЈА,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер,Засилувач
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар,Џек
Пакување:
Polybag
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар,Џек
Број На Модел На:
3.5 mm до Двојна XLR Женски
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Женски
Пакет:
Пакет 1
Надворешниот Дијаметар:
7.0mm
Бренд Име:
GOLLE YLION
Функција:
Никој
Тип:
Аудио Линија
конектор:
Диригент Материјал:
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент