• Новак
LP610 Карбонски Влакна Предниот Браник Трупци Задните diffuser страна здолништа заден спојлер За Lamborghini Huracan LP610 DMC стил 14-17

LP610 Карбонски Влакна Предниот Браник Трупци Задните diffuser страна здолништа заден спојлер За Lamborghini

DEN 47001.00
DEN 65279.52
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


LP610 Карбонски Влакна Предниот Браник Трупци Задните diffuser страна здолништа заден спојлер За Lamborghini Huracan LP610 DMC стил 14-17
Воведувањето на карбонски влакна
Јаглерод пофини е исклучително силен и мала влакна-засилен полимер кој содржи јаглерод влакна.
На полимер е најчесто епоксидна,најсилниот и најскапите на овие адитиви, јаглерод nanotubes, се содржани во некои првенствено полимер безбол палки, делови за автомобили, па дури и голф клубови, каде економски оправдани.
На "карбонски влакна" материјал е само парче ткаенина. Можете да't направи било која форма надвор од неа без некој вид на поддршка. Ние ги користиме fiberglass поддршка за изградба на скелетот.
Опис
1.Карбонски влакна спојлер
2.Јаглерод задното крило. авто багажникот спојлер за Huracan
3.Супериорен квалитет,конкурентна цена
4. Лесна инсталација со постојните фитинг дупка, без дупчење
5.100% Fitment Гаранција
6.Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот
Fitment
Одговара За Huracan
Фотографии

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
Huracan
Бренд Име:
Z-УМЕТНОСТ
Објектот Тежина:
10kg
Име На Модел:
Други
Модел Година:
2014-2017
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Други
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
CF
Fitment:
Одлични
G. W:
10KG
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Избор на клиент