• Новак
Бесплатен превозот 10pcs B82462G4683M 6X6 68UH 650MA 410 MOHM

Бесплатен превозот 10pcs B82462G4683M 6X6 68UH 650MA 410 MOHM

DEN 1645.44
Во достапна форма

Пристапност

Ако преферирате други плаќаат начини, ве молиме контактирајте со нас.,Ltd
Имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака. Ние можеме да брод од DHL / UPS/ EMS /Федекс / ТНТ /Кина Пост Воздух Mail. Ако ви треба нешто можете да ме контактирате,Бидејќи повеќето од нив се ' уште не се објавени на интернет. За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел .
Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co. Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . Ние прифаќаме T/T & Western Union & & Зачувам услуга.
Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!
.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE
Серпентина Класификација:
Еден слој серпентина

Избор на клиент