• Новак
Пакет со Кутија Романтична Меки Розова Вештачки Цвеќиња Rosette Свадба Букети 2017 Булчински Деверуша Букети Свадба Додатоци

Пакет со Кутија Романтична Меки Розова Вештачки Цвеќиња Rosette Свадба Букети 2017 Булчински Деверуша Букети

DEN 2333.00
DEN 2592.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Пакет со Кутија Романтична Ѕвезденото Небо Вештачки Цвеќиња Rosette Свадба Букети 2017 Булчински Деверуша Букет Свадба Додатоци
Боја Шема
Мерка Настава
A : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .
Стандардна Големина на Табелата (1-3cm разликата е дозволено)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Свадба Букет
Објектот Тежина:
800g
Објектот Висина:
30cm
Бренд Име:
скромни велејќи
Материјал:
Полиестер,Памук
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Должина:
26cm
Број На Модел На:
465
buque де noiva:
Свадба Букет
букет:
vestido де noiva
булчински букет:
букет де mariage
Bruidsboeket:
Свадба Букети
casamento:
свадба булчински букети цвеќиња
букет де noiva:
brooch-букет-свадба
свадба додатоци:
вештачки-цвеќе
свадба цвеќиња:
ramo де novia
булчински букет вештачки:
рамос де novia
свадба декорација:
buque де флорес

Избор на клиент