• Новак
#2104 Канцеларија тело блуза Дами кошули и блузи Тело feminino Bodysuit Плус големина жените облека White/black/blue blusa XS-4XL

2104 Канцеларија тело блуза Дами кошули и блузи Тело feminino Bodysuit Плус големина жените облека White/black/blue

DEN 853.00
DEN 1066.56
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Answer : ___________________________ Note : Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,
но, не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Големина на табелата е за повикување само
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење 2.54 см=1 инчен големина рамо биста ракав должина XS 36cm 82cm 56cm 74cm S 37cm 85cm 57cm 75см М 38cm 89cm 58cm 76cm L 39cm 94cm 59cm 77cm XL 40cm 99cm 60cm 78cm XXL 41cm 103cm 61cm 79cm 3 XL 42cm 107cm 62cm 80см 4 XL 43cm 112cm 62cm 80см

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Полиестер
Бренд Име:
yeqedu
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
#2104
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Формално
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент