• Новак
Manxiuni Врвен Квалитет Обетки За Жени Едноставно Уво Линија Сребрена Боја Студ Обетки Накит Нерегуларни Ѕвезда Долг Синџир На Трговија На Големо

Manxiuni Врвен Квалитет Обетки За Жени Едноставно Уво Линија Сребрена Боја Студ Обетки Накит Нерегуларни Ѕвезда

DEN 96.00
DEN 119.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Manxiuni Врвен Квалитет Обетки За Жени Едноставно Уво Линија Сребрена Боја Студ Обетки Накит Нерегуларни Ѕвезда Долг Синџир На Трговија На Големо
Обетки Тип : Студ Обетки Предмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Метал Стил : Трендовски Формашема : Геометриски Пол : Жените Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earring
Answer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти. можеби бојата и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме не се однесуваат на боја и големина на информации во описот. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
MANXIUNI
Метали Тип:
Легура
боја:
Бело Злато
Облик/Шема:
ѕвезда обетки
Костимот накит обетки:
Жените обетки & обетки за мажи & жени накит
Капка Обетки:
boucle d'oreille femme & долги обетки & Костим накит обетки
жените brincos:
Накит за жените & обетки за жените & oorbellen
бохемски обетки:
Гроздобер обетки & Долги Обетки & Кристално

Избор на клиент