• Новак
Вино црвено кашмир ткаенина есен и зима посебни дебел слој волна ткаенини извозот кашмир ткаенина трговија на големо кашмир платно

Вино црвено кашмир ткаенина есен и зима посебни дебел слој волна ткаенини извозот кашмир ткаенина трговија

DEN 3984.00
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor

Главните карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Материјал:
Волна / Кашмир
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
150cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип:
cashmere ткаенина
Стил:
Други
Тежина:
700g / m
Состојка:
15% кашмир / 70% волна / 15% viscose

Избор на клиент