• Новак
2017 нов висок квалитет чизми и ракавици на високо квалитетни чизми во есен и зима

2017 нов висок квалитет чизми и ракавици на високо квалитетни чизми во есен и зима

DEN 1625.00
DEN 1766.40
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата цел е задоволството на клиентите.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија . Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。
.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Плаќање :
1).
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Vamp материјал : СТП Единствена материјал : гума
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Затворање Тип:
Копче
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Моден Елемент:
Патент

Избор на клиент