• Новак
Медитеранот Тифани Сирена Стакло Sconce Ѕид Светилки Ѕид Светлина Светлината E27 220V Ноќни Ѕид Тела Дома Декорација Осветлување

Медитеранот Тифани Сирена Стакло Sconce Ѕид Светилки Ѕид Светлина Светлината E27 220V Ноќни Ѕид Тела Дома Декорација

DEN 4416.00
DEN 5520.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Материјал:
Смола
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба,Трпезарија,Foyer
Техника:
Помина мелење
Осветлување Област:
3-метри 5square
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Карактеристики:
За внатрешна употреба
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Употреба:
За итни случаи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
MXDS-LTD10
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1

Избор на клиент