• Новак
3 Бои Се Достапни Сини Кристал Сребрена Боја Накит Сетови Жените Партија Долги Обетки Ѓердан Pendant Прстен Бесплатен Подарок Кутија

3 Бои Се Достапни Сини Кристал Сребрена Боја Накит Сетови Жените Партија Долги Обетки Ѓердан Pendant Прстен

DEN 480.00
DEN 799.20
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
WPAITKYS
Материјал:
Кубен Циркони
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан /Обетки/Прстен
Број На Модел На:
PJS2008
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
is_customized:
Yes
Синџири:
45см+5cm

Избор на клиент