• Новак
37116757502 37116761444 предната десна гума воздушна суспензија кочење одговара за БМВ Х5 E53

37116757502 37116761444 предната десна гума воздушна суспензија кочење одговара за БМВ Х5 E53

DEN 7440.00
Во достапна форма

Пристапност

Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : суспензија пролет
OE БР. : 37116757502 37116761444
Големина : стандард големина
Позиција : пред право
Состојба : нова
За Возило Брендови/Модел : Одговара на БМВ Х5 E53
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Главните карактеристики

Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Материјал Тип:
Челик+Гума
Тип:
Воздушен притисок
Бренд Име:
gzwabo
За Возило Брендови/Модел:
BMW

Избор на клиент