• Новак
Вистински Фокс Крзно Жените Зима Мода Марами Топло Шамија Лажни Кошула Јака Дама Домот Темперамент Додатоци Shawl S005watermelon

Вистински Фокс Крзно Жените Зима Мода Марами Топло Шамија Лажни Кошула Јака Дама Домот Темперамент Додатоци

DEN 2217.12
Во достапна форма

Пристапност


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.74 $1.04
$0.64 $1.04
$2.04 $3.14
$1.61 $2.69
$1.89 $3.77
$8.66 $15.74
$7.68 $12.59
$5.47 $9.12
wy-приклучок-крај
Должина : Околу 90 см
Ширина : Околу 15 см
Боја : 19 бои
Ве молиме овозможи 1-2cm/10-20g се разликува поради прирачник measuremen, ви благодариме.

Главните карактеристики

Бренд Име:
TONGKWOK
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
80см-100cm
Број На Модел На:
S005-лубеницата
Тип На Објект:
Марами

Избор на клиент