• Новак
Креативни Пастирски Белата Ангел Кристал E14 110/220V Ковано Железо ѕид светилка Sconce за foyer abajur ноќни lamparas бар коридор

Креативни Пастирски Белата Ангел Кристал E14 110/220V Ковано Железо ѕид светилка Sconce за foyer abajur ноќни

DEN 2856.00
DEN 3360.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Европа
Карактеристики:
Внатрешна употреба
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer,Студија,Кревет Соба,Трпезарија
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
YLT-149
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Дрво
Боја На Каросеријата:
Бела
Материјал:
Метал
Техника:
Врежани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No

Избор на клиент