• Новак
DIY Scrapbooking Транспарентен Јасно Печат Блок Акрилна Подлога Боја Процес основна Алатка Затемнети Helper

DIY Scrapbooking Транспарентен Јасно Печат Блок Акрилна Подлога Боја Процес основна Алатка Затемнети Helper

DEN 259.00
DEN 287.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Добар партнер со јасни печат Мрежа линии, лесни за усогласување Големина : 16 *10 cm (6.2 * 3.93 во) , 16*6 cm (6.2 *2.36 во) за Да се обезбеди силна држат со твоите јасно марки, се мијат блокови редовно со влажни towelette или чиста вода и благ путер сапун. Сува со хартиена крпа пред да го користите. Идеален за печат занает проекти како бележник страници,лаптоп,списание,картички, покани

Главните карактеристики

Бренд Име:
Slgift
Употреба:
Декорација
Тип:
печат блок
Материјал:
Акрилик

Избор на клиент