• Новак
KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за DELL Vostro V3360 13.3

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за DELL Vostro V3360 13.3

DEN 866.00
DEN 911.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


но,ве молам, не грижете се.ако сте го добиле на објектот. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Vostro V3360 13.3
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Избор на клиент