• Новак
REALSHINING Чадор Деца 5D DIY Дијамант Везови Прилагодување Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик FS447

REALSHINING Чадор Деца 5D DIY Дијамант Везови Прилагодување Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик

DEN 285.00
DEN 379.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

тоа само ќе ве однесе 1 минута, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5 ѕвезди) .
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата.
Бренд име :
Примена : Home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант тип : 3 D Полн Плоштад Дијамант
За дијамант количина : Со 20% поголема количина на дијамант, апсолутна доволно
Дијаметарот на дијаманти : 2,5 mm
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство колекции не вклучуваат надвор рамка borde
Име на производ : REALSHINING Чадор Деца 5 D DIY Дијамант Везови Прилагодување Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик FS447
Големина 1 : 25x20cm
Големина на 2 : 30x24cm
Големина 3 : 40x30cm
Големина 4 : 50x40cm
Големина 5 : 60x50cm
Големина 6 : 70x55cm
Дефиниција слика :
База : Увезената Нафта Платно со јасни симболи. Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Изберете лик (симбол), најдете соодветните дијаманти и го стави во вежба плоча.
За нас
Нашите дијамант шема на полу-готови производи, не ги вклучува рамка. Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот,користење на вашите омилени рамка до рамка тоа. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ!
Ние обично нудат Aliexpress Стандард на Превозот И Кина Пост Воздух Mail .
Ако не сте задоволни со производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и неутрални повратни информации.

Главните карактеристики

Големина:
size 20x25cm, size 24x30cm, size 30x40cm, size 40x50cm, size 50x60cm, size 55x70cm
Бренд Име:
RealShining
Шаблон Тип:
Портрет
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Стил:
Јапонија Стил
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорации
Надворешното Пакување:
Во текот 35x45cm кутија за пакување,подолу 35x45cm торба за пакување
Тема:
чадор деца
Број на Бои:
30-45 бои(Зависи од големини)
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Колекции Внатрешни Алатки:
Пенкало,Лепак,Зелена Плоча,Tweeser
Предност:
Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Фабрика
Дијамант големина:
2.5mmx2.5mm

Избор на клиент