• Новак
Се спротивстави на Ладно и Топло, Волна Мат перница Слободни Комплет Лесно Да се Инсталира столче Покрие Лесна Инсталација

Се спротивстави на Ладно и Топло, Волна Мат перница Слободни Комплет Лесно Да се Инсталира столче Покрие Лесна

DEN 16370.00
DEN 17232.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
61cm
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Ширина:
48cm
Бренд Име:
Dingdian
Објектот Должина:
130cm
Материјал Тип:
Волна
сет парче:
7
Објектот Тежина:
5kg
Специјални Функции:
Имајте пријатна & Подобрување на стил
Mfg Серија Број:
Седиштето Опфаќа
Модел:
baoluo.50

Избор на клиент