• Новак
2018 Faux Крзно Pompom Шапка Жените Зимски Капи Плетени Од Волна, Памук, Капи Две Пом Poms Skullies Beanies Хаубата Девојки Женски Капа Подарок

2018 Faux Крзно Pompom Шапка Жените Зимски Капи Плетени Од Волна, Памук, Капи Две Пом Poms Skullies Beanies

DEN 347.00
DEN 369.12
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ние гарантираме дека стилот е иста, како што е прикажано на сликата, ви благодариме! 2. Ако имате било какви проблеми кога ќе го примите пакетот, ве молиме контактирајте со нас за решение на првиот и не'ot отвори спорот директно. ние и ветуваме да се даде satified одговор. ви благодарам многу за одвоеното време! 3. Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања
Совети : губење на топката е лажен крзно топка!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Памук
Број На Модел На:
hat10291.
Стил:
Повик
Бренд Име:
Dramt maky
боја:
12 бои
Сезоната:
Зима
Губење на топката материјал:
вештачки влакна топка
Карактеристики:
две губење на топката

Избор на клиент