• Новак
CIDY 5pcs Компатибилен стр допир ламинат tze 141 tz141 tz 141 tze141 лента 18 милиони Tze Лента tze-141 tz-141 за брат принтери

CIDY 5pcs Компатибилен стр допир ламинат tze 141 tz141 tz 141 tze141 лента 18 милиони Tze Лента tze-141 tz-141

DEN 775.00
DEN 912.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
110*80
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Број На Модел На:
TZe141
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат

Избор на клиент