• Новак
LED оптички влакна ѕвезда таванот светла за Полнење 2X 200pcs 0.75 мм 2M оптички влакна+32W RGB LED оптички влакна светлина мотор бесплатен превозот

LED оптички влакна ѕвезда таванот светла за Полнење 2X 200pcs 0.75 мм 2M оптички влакна+32W RGB LED оптички

DEN 4416.00
Во достапна форма

Пристапност

8 kg Далечински : 24key IR-далечински контролер светла Боја : RGB боја на Светлина тело материјал : Алуминиум Работна температура : -20 centigrade - 50 centigrade Карактеристики На влакна извор машина, со користење на повеќето напредни постојан струја диск технологија, Тоа ги има следниве карактеристики : Безжичен далечински управувач за светлина мотор,со тебе/скокање промена на бојата. Оптички влакна светли бои и победи ритам, широко се користи за да се направи завеса, екран, таванот небото декорација. Апликација За сите видови предводена од оптички влакна илуминатор моторот) и декорација, како оптички влакна виси светилки, оптички влакна завеси, оптички влакна паѓа води, оптички влакна ѕвезда таванот,итн. Единствен дебелина Без УВ или IR Убаво површината и транспарентен Одлична цврстина може да се наведнуваат случаен Практично нема топлина Долг живот заштеда на Енергија Оптички влакна светлина е ноќно осветлување идеален извор на светлина, со користење на теорија на вкупно рефлексија, светлина пренос низ оптички влакна на луѓето треба светлина насекаде за осветлување. Пакет се вклучени 1x 32 W оптички влакна Мотор 1x 24key IR-Далечински контролер 1 x Прирачник за Корисникот 2 X 200pcs 0.

Главните карактеристики

боја:
Црвено & Зелено И Сино
Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Број На Модел На:
I
Бренд Име:
senvodo

Избор на клиент