• Новак
Бесплатен Превозот 480pcs/многу 10ML Црна Матирано Стакло Шише 10cc Ампули Етерично Масло Шише со златен капак Парфем шишиња

Бесплатен Превозот 480pcs/многу 10ML Црна Матирано Стакло Шише 10cc Ампули Етерично Масло Шише со златен капак

DEN 21342.00
DEN 22704.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

10ml Црно стаклено шише со капак, Црна етерично масло шише завртка на стакло шише Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 ml
вратот : 18mm тоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка
1 set = 1 шише+ 1 капа+ 1 приклучок
Боја на шишето : Црна
Логото можат да се отпечатат за шише
Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирна
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
имаме и други димензии : 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml
Ако ви треба уште една капа, можете да ми кажете.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу . За експрес испорака.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

Главните карактеристики

боја:
приклучокот 1, plug 2, plug 3
Број На Модел На:
GEM3056
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
StarDu Пакување
Големина:
10ml

Избор на клиент