• Новак
Т Кошула 2018 Нови Машки Кратко Sleeve Памук Топла Продажба Облека Tees Блузи R 1200 Гш на Моторни Мотоцикл печатење На Tee Кошули

Т Кошула 2018 Нови Машки Кратко Sleeve Памук Топла Продажба Облека Tees Блузи R 1200 Гш на Моторни Мотоцикл

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Избор на клиент