• Новак
2017 Нови Риболов Ролна Пред Мечка KM50 60 10+1BB 5.2:1 Метал Главата Ролна Морето Риболов Прачка Тркала Кочница Крап Опрема

2017 Нови Риболов Ролна Пред Мечка KM50 60 10+1BB 5.2:1 Метал Главата Ролна Морето Риболов Прачка Тркала Кочница

DEN 1631.52
Во достапна форма

Пристапност


Пратката&Испорака
1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.
2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа.Детали за производот Бренд : YUMOSHI име на Производ : Риболов ролна Модел Бр.
3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас.
Враќање&Наплата
1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено.
3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете ја
4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging.
Повратни информации
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Главните карактеристики

Имајќи Количина:
11
Гајтанот Капацитет:
5000 Серија, 6000 Серија
Бренд Име:
yumoshi
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
Пост-Вчитување Се Врти Тркалото
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Број На Модел На:
KM50 /60
Име:
риболов ролна
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.04kg (0.09lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 2cm (3.94in x 3.94in x 0.79in)
Е Прилагодена:
Yes
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
квалитет:
Висок
Место на Потекло:
Кина
Cid:
5.2
Имајќи:
10+1

Избор на клиент