• Новак
Машки Ретро Тајландски Сребро S925 Фунта Сребрен Прстен Жените Takahashi Goro Рачно Изработени Накит Пердув Прстен Личност Open Ended

Машки Ретро Тајландски Сребро S925 Фунта Сребрен Прстен Жените Takahashi Goro Рачно Изработени Накит Пердув

DEN 719.04
Во достапна форма

Пристапност


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Главните карактеристики

Гем Боја:
Погоден 0625to105
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
QBC171016
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на клиент