• Новак
Ретро Гроздобер Јапонски Стил Душекот Плоштадот Топло Бела Дрвена LED Таванот Светла за Дома Затворен Јадење Живи Студија Соба

Ретро Гроздобер Јапонски Стил Душекот Плоштадот Топло Бела Дрвена LED Таванот Светла за Дома Затворен Јадење

DEN 5712.00
DEN 6720.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Карактеристики:
Внатрешна употреба
Напон:
90-260V
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Примена:
Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Број На Модел На:
YLT-064
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Дрво
Стил:
Јапонија Стил
сертификација:
CCC
Техника:
Топла Виткање
Заврши:
Никој
Број на извори на светлина:
1

Избор на клиент