• Новак
Тајланд рака знаме flaying 20X30cm 10piece печатат знамиња

Тајланд рака знаме flaying 20X30cm 10piece печатат знамиња

DEN 427.20
Во достапна форма

Пристапност


10 Pieces Знамиња 30 X20cm Полиестер Рака И Националните Знамиња, со Пластични Јарболите Дома Декор Банер Материјал : 100% Полиестер Банер Големина : 30x20cm Јарболот Материјал : Пластични (PP) Јарболот Димензии : 40cm x 0.5 cm(Дијаметар) Печатење : Тајланд знаме
Пакет : 10 Знамиња и 10 Јарболите

Главните карактеристики

Големина:
20X30cm
Стил:
Летање
Употреба:
Рака
Бренд Име:
Летање
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
20x30cm
Јарболот Материјал:
Пластични
Тип:
Печатени
Големина:
30x20CM
Пол Големина:
40cm
Име:
Тајланд

Избор на клиент