• Новак
ESPEEDER Електрична Енергија Panel Прозорецот Контрола Switch Копчето Господар 10PINS За Ауди А3 Sportback A6 C6 Седан Q7 4F0 959 851F

ESPEEDER Електрична Енергија Panel Прозорецот Контрола Switch Копчето Господар 10PINS За Ауди А3 Sportback

DEN 266.00
DEN 295.68
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Електрична Енергија Panel Прозорецот Контрола Switch Копчето Господар 10 PINS За Ауди А3 Sportback A6 C6 Седан Q7 4 F0 959 851 F
Дел Број : 4 F0 959 851 F, 4 F0959851 F, 4 F0959851 F, 4 F0959851 C, 4 F0959851 F 5 PR, 4 F0959851 C Терминали : 10 ИГЛИ Состојба : Нова Директно Од Фабрика Референтни информации : AUDI A3(8 P1) 2003-2012 AUDI A3 Sportback(8 PA) 2004-2013 AUDI A6(4 F2,C6) 2004-2011 AUDI A6 Allroad(4 FH,C6) 2006-2011 AUDI A6 Avant(4 F5,C6) права 2005-2011 АУДИ Q7(4 L) 2006-2015 Пакет се Вклучуваат : 1 X Електронски Прозорецот се Префрлите

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
00inch
Име На Модел:
CI00437BK
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A6 Allroad
Објектот Должина:
6cm
Објектот Тежина:
95g
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
ESPEEDER
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
11cm
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
A6 Allroad-Година:
2012
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
сите
Специјални Функции:
моќ прозорецот се префрлите
Fitment:
За Audi A3 A3 Sportback A6 C6 Седан Q7
Производителот Дел Број:
4f0 959 851
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент