• Новак
HAILANGNIAO 10pcs CH340 CH340G CH341 CH341A 24 25 Серија EEPROM Флеш bios-от, USB Програмер со Софтвер & Driv

HAILANGNIAO 10pcs CH340 CH340G CH341 CH341A 24 25 Серија EEPROM Флеш bios-от, USB Програмер со Софтвер & Driv

DEN 983.00
DEN 1034.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

HAILANGNIAO 10pcs CH341 A 24 25 Серија EEPROM Флеш bios-от, USB Програмер со Софтвер & Возачот

Главните карактеристики

Број На Модел На:
CH341A 24 25 Серија EEPROM
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Избор на клиент

Freeshipping EM1-2U1S
  • Новак

Freeshipping EM1-2U1S

DEN 724.00 762.24

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Freeshipping TLE42994E 42994E TLE42994
  • Новак

Freeshipping TLE42994E 42994E TLE42994

DEN 724.00 762.24

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо