• Новак
3d соба позадина обичај mural Лето овошје мода сликарство фото ѕид mural тапети за ѕидови 3 d papel pintado Beibehang

3d соба позадина обичај mural Лето овошје мода сликарство фото ѕид mural тапети за ѕидови 3 d papel pintado

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %
Во достапна форма

Пристапност

Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали вишокот дел и користете крпа за да ја исчистите overflow лепак. Ширина x висина = m = цел количество answer : ___________________________ Note : Да, ве Молиме да се биде внимателен 1 M2 цел. Сите големи кредитни картички се прифатени од страна на "обврската да се обезбеди плаќање на обработка.Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број.Во зависност од ширината на секоја позадина, обележете го вертикални линии на ѕидот. 1 S quare метри = 1 buc. Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .

Главните карактеристики

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на клиент