• Новак
Новиот екран на допир XP50-TTA

Новиот екран на допир XP50-TTA

DEN 3600.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние, исто така може да се произведе на барање на екранот на допир и контролор и имаме голем број на LCD панелот, УХМР, ЕЛ панел и некои тешко ги најдете производите во нашите акции.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне)
Се врати и повратни информации
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ENEELC
Број На Модел На:
XP50-TTA
Тип На Мотор:
Екран На Допир

Избор на клиент