• Новак
Dispalang Жените Лаптоп Ранец Симпатична Мачка Шепа Печати Училиште Торба за Тинејџери Деца Книга Торба Мажите Патни Торби Машки Торба Mochila

Dispalang Жените Лаптоп Ранец Симпатична Мачка Шепа Печати Училиште Торба за Тинејџери Деца Книга Торба Мажите

DEN 1296.00
DEN 1727.04
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Dispalang Жените Лаптоп Ранец Симпатична Мачка Шепа Печати Училиште Торба за Тинејџери Деца Книга Торба Мажите Патни Торби Машки Торба Mochila

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
училишен ранец
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Paisley
Техника:
mochila feminina
Големина:
40*30*18cm
кориснички:
Yes
3D печатење:
Термички Боја Сублимација
Карактеристики:
мулти-цел, висок квалитет, се дише
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Тежина:
500g

Избор на клиент