• Новак
Природни Нов Зеланд Abalone Школка Прст Прстен Накит X065

Природни Нов Зеланд Abalone Школка Прст Прстен Накит X065

DEN 144.00
DEN 167.52
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Abalone Школка
Големина на(Приближно) : НИ 8 ,27x15 MM(лежиште)
Тежина(Приближно) : 8 g
Количина : 1 buc

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
X065
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
WANGDONG
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
4mm
Повод:
Партија
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент