• Новак
Прилагодливи Тактички Качување 3D маскирна капа Отворен спортскиот риболов шапка човек лов кампување Maple Leaf стакло капа

Прилагодливи Тактички Качување 3D маскирна капа Отворен спортскиот риболов шапка човек лов кампување Maple

DEN 117.00
DEN 117.12
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


За НАС :
1.02 инчен(имаат еластичност)
брод начин
1.ви благодариме
6.на кинески воздух пошта е за 9-30 работни дена.76
длабочината на капа : about11cm,4.
2)Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.95 инчен
длабочината на капа : about10cm,3.Вашата цел ќе биде предаден, и да излезе со Продавачот за Испорака Метод или Кинески пост обичен мал пакет плус Без Следење на Број и ќе добиете вашите производи, во рамките на 20-60days, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо,ако цел е затворена за испорака датум , ве молиме да се поврзете со нас за да се прошири за вас .63 инчен
погодни за : и мажите и жените
Отворено спорт маскирна риболов шапка човек лов КС кампување Џунглата Bionic Остава капа Тактички Слободното Качување капа
Материјал : Брзо сушење водоотпорен полиестер ткаенини
Модел : E,F,G,H
Големина : една големина одговара на сите , погоден за главата обемот помалку од 54-60cm. (Ве молиме имајте во предвид дека обемот на главата е погоден)
стакло на капа : околу 8. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .35 инчен
длабочината на капа : about13cm,5.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 20 бизнис дена, за ЕМС/DHL воздух mail, тоа не е примено по околу 15 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите .Имаме производна линија која може да им понуди на производи директно, и што можеме да им понудиме производите во промет на големо цена.

Главните карактеристики

Големина:
free size
Пол:
Унисекс
Сезоната:
Четири Сезони
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Стил:
џунгла
Материјал:
маскирна капа

Избор на клиент