• Новак
DC 12V 30W Електрични Лемење Железо+Полесни Штекер Авто Автомобил Лемење Поправка Алатки

DC 12V 30W Електрични Лемење Железо+Полесни Штекер Авто Автомобил Лемење Поправка Алатки

DEN 279.00
DEN 336.00
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Материјал : Метал со изолирани пластика базирана се справи со Боја : како што е прикажано на сл DC 12 V 30 W Електрични Лемење Железо со Полесни Штекер Автомобил Лемење Поправка Алатка Напон : DC 12 V Моќност : 30 W највисоката температура на заварување : 450° Димензии : Прикажи како го слика Должина на Кабел (запалка приклучок вклучени) : 1.83 М Функција : Работи од 12 V DC запалка приклучок за штекер и има потрошувачка од 30 w Автомобилската electrics Опремени со автомобил запалка приклучок за приклучок Идеален за надворешни работи Идеален за надворешна поправка на работниците или модел хобисти за поправка на жици. Answer : ___________________________ Note : 1.Таму може да биде 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 1 x Електрични Лемење Железо

Главните карактеристики

моќност:
30W
Бренд Име:
BENGU
Број На Модел На:
електрични лемење железо
Текст Voltagle:
DC12V
Излезна Температура:
450 Целзиусови Степени
Температурата Стабилност:
Други
Излезна Моќност:
30W
Димензии:
205mm

Избор на клиент