• Новак
Мажите Секојдневен Едно Копче 2 Парчиња Одговара на Висок Квалитет на Тенок Одговара Јакна и Панталона Свадба Партија Одговара Палто М-4XL Сите-сезона Сина F065

Мажите Секојдневен Едно Копче 2 Парчиња Одговара на Висок Квалитет на Тенок Одговара Јакна и Панталона Свадба

DEN 4320.00
DEN 7199.04
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


ИНФОРМАЦИИ
Материјал | 78%полиестер,18.5%viscose,3.5%други
Рашири | не
Тип | slim fit
Мекост | стандард
Дебелина | стандард
БОИ
ГОЛЕМИНА
јакна тело должина рамо градите ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен М 66 25.74 42 16.38 95 37.05 61 23.79 L 67 26.13 44 17.16 99 38.61 62 24.18 XL 68 26.52 45 17.55 103 40.17 63 24.57 2 XL 70 27.30 46 17.94 107 41.73 65 25.35 3 XL 71 27.69 47 18.33 111 43.29 66 25.74 4 XL 72 28.08 49 19.11 115 44.85 67 26.13
панталона половината хип панталона lengh нога cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен М 73 28.47 97 37.83 107 41.73 18 7.02 L 76 29.64 101 39.39 107 41.73 18 7.02 XL 78 30.42 105 40.95 111 43.29 19 7.41 2 XL 81 31.59 109 42.51 111 43.29 20 7.80 3 XL 83 32.37 113 44.07 115 44.85 20 7.80 4 XL 86 33.54 117 45.63 115 44.85 21 8.19
Што е прикажано во табелата се големина на облека големина, а не големината на телото.
Големина на мери од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 1-3cm."
КОЛОКАЦИЈА
Кликнете на за да погледнете -
SHOW
ДЕТАЛИ
ПРЕПОРАЧУВАМ
КЛАСИФИКАЦИЈА

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
Libithia
Број На Модел На:
F065
Стил:
Паметни Повик
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Viscose,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
Сите сезоната
Главната Ткаенини:
Полиестер+Viscose

Избор на клиент