• Новак
2017 Европски и Американски нова риба усти мода отвори пети ултра високи потпетици во текот на коленото еластична stovepipe кул ракавици тексас бо

2017 Европски и Американски нова риба усти мода отвори пети ултра високи потпетици во текот на коленото еластична

DEN 2380.00
DEN 2587.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Внатрешната обвивка на багажникот : памук Подигање цевка лице материјал : тексас Стил : Европа и Америка Помош : тексас во Внатрешноста на vamp материјал : СТП Ѓон : гумени чизми Име : Мартин чизми Барел висина Пети стил : pointy главата Висока пета : 10 cm Големина : 35-41 детали за производот

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fringe
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip
Горниот Материјал:
Тексас
Сезоната:
Пролет/Есен
чизми desciption став:
мартин чизми
другиот / другите:
Моден
Боја Класификација:
темно сина
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Tassel
Процесот:
Лепило
Пол:
Жените

Избор на клиент