• Новак
VORED 1PCS НОВИ 24V 650mA Напојување Адаптер за НАС/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU Plug Пареа навлажнувачи Полначот Конвертор DC 5.5*2,5 mm Бесплатен Превозот

VORED 1PCS НОВИ 24V 650mA Напојување Адаптер за НАС/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU Plug Пареа навлажнувачи Полначот

DEN 493.92
Во достапна форма

Пристапност


24 V650m A Универзален адаптер
100% Сосема нов и висок квалитет
Висока ефикасност и ниска потрошувачка.
Добра изолација ,висока електрична сила.
Компактни димензии ,мала тежина.
Апликација за пареа навлажнувачи,арома diffuser.
* Текст : 100 V~240 V , 50~60 HZ
* Излез : 24 V 650m A/0.65 На
* Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм*2,5 mm
* Должина на кабел : 150cm
* Efficieny : 85% Мин
* Бранување и бучава : 100 Max
* Приклучок Големина : САД ( 83*43*57mm)/ЕУ(83*43*67mm)/велика БРИТАНИЈА(83*45*59mm)/AU(83*45*56mm)
* Четири заштита функции : OVP/OCP/еднократни лозинки/SCP/ Ако ви треба било модел ,ве молиме прво контактирајте со нас.
Приклучете НИ се
АУ приклучок
ЕУ приклучок
Велика БРИТАНИЈА приклучок

Главните карактеристики

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име:
VORED
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
24v
Употреба:
пареа навлажнувачи/арома diffuser
боја:
Црна

Избор на клиент