• Новак
GZGMET Чувствителност Инфрацрвен Зрак Сензор Аларм Фотоелектрически Еден IR Зрак Детектор на Систем за Безбедност

GZGMET Чувствителност Инфрацрвен Зрак Сензор Аларм Фотоелектрически Еден IR Зрак Детектор на Систем за Безбедност

DEN 427.20
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Со високо ниво на anti-RFI/EMI способност 4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Целосно затворена дизајн, водоотпорен (магла), прашина-доказ (црв) 3.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Карактеристики :
1. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Главните карактеристики

растојание:
20м
Број На Модел На:
GMa5
Бренд Име:
GZGMET
Големина:
69.5*26.4*22.5mm
моќност:
DC9~16 v
На Предупредување За Растојание:
Од 10 метри

Избор на клиент