• Новак
AR120 Ултразвучно Вози Тавтабита Лепак Мали Електронски Catcher Затворен Кујна Посветена на Високо-технолошки Ултра-ниска Фреквенција Бран

AR120 Ултразвучно Вози Тавтабита Лепак Мали Електронски Catcher Затворен Кујна Посветена на Високо-технолошки

DEN 1436.00
DEN 1632.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Производот перформанси е стабилен, брз.
Овој производ е само погодна за внатрешна, не се влажни и користење на висока температура.
Овој производ изгледа мал и исклучителна, лесен за употреба.
Второ, опсегот на примена :
Овој производ е погоден за семејства, ресторани, хотели, болници, заводи, фарми и на други места.
AR120 Ултразвучно Вози Тавтабита Лепак Мали Електронски Catcher Затворен Кујна Посветена на Високо-технолошки Ултра-ниска Фреквенција Бран
Прво, на работи на принцип :
Овој производ ги користи високо-технолошки средства, може да произведе многу посебни ултра-ниска фреквенција електромагнетна бран.
Трето, карактеристики на производот :
Овој производ е издаден од страна на ултра-ниска фреквенција електромагнетна бранови може не само ефикасно да се ослободи од лебарки, но исто така да се ослободите од мравките, пајаци, вошки (болви), бубачки и други штетници.
Повеќето лебарки и други штетници на теренот активности, па на производот треба да биде инсталиран во земјата во близина на локацијата. Преку сопствени емитува елементи и моќ линија пренос, да може ефективно да се стимулира обемот на лебарки и други штетници во рамките на нервниот систем и аудитивни систем, така што тоа произведува непријатност и да избега.

Главните карактеристики

Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
AR120
is_customized:
No
Бренд Име:
newswan
Тип:
Други
Номинална Напон:
220 (V)
Номинална Фреквенција:
32-65 (HZ)
Номинална моќност:
36 (W)

Избор на клиент