• Новак
TOPNAVI Трепне 6.0 Две Din 8 Автомобил Мултимедијален DVD Авто Играч За Hyundai Elantra/ Avante. Д-р - Стерео GPS Навигација Аудио

TOPNAVI Трепне 6.0 Две Din 8 Автомобил Мултимедијален DVD Авто Играч За Hyundai Elantra/ Avante. Д-р -

DEN 13784.16
Во достапна форма

Пристапност

0 GPS Процесор SF 2531 GPS Картичка ТФ-Картичка Поддршка на Мапата Kudo, PAPAGO, Sygic, IGO Гласовни Навигација Да Надворешната Меморија До 32 GB/ТФ-Картичка Карактеристики
SD/USB Поддршка, Екран на Допир, FM Предавателот, Subwoofer Излез,Воланот Контрола, 3 D Интерфејс,
i Pod, GPS, вградена Bluetooth Екранот Размер 16 : 09 Големина на Екранот 6. Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?
Производ Карактеристики TFT Екран на Допир HD екран 800*480 ПРОЦЕСОРОТ : ARM11+ARM9 833 MHZ фреквенција Поддршка HD720 P,1080 P,RMVB видео,полн формат за видео Built-in GPS, Bluetooth,FM GPS мапата картичка одговараат на ТФ-картичка.5 MHz-108 MHz Засилувач & Интерфејс Засилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина 45 W x 4 Далечински Управувач Да Конектор Тип
1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x/V НАДВОР, 1 x/V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER,
1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERA Општ Тип 2 Din / 1 DIN Боја Црна Нето Тежина(kg) 4 Гаранција 1 година Она што е во кутијата
Моќ кабел × 1, GPS антената × 1, 8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1, упатството за Корисникот × 1, DVD домаќин × 1,
Радио антена Адаптер X1 , РКА кабел X 1
.2 -8 инчен (зависи модели на автомобили) Екран со Резолуција од 800 x 480 OSD Јазици англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалски Медиуми Тип DVD-R/RW, PDF, PNG, JPG, DIVX, RMVB, DVD, DVD-RAM меморија, Mp4, JPEG,WMA, Mp3, VCD, CD+R/RW, CD-R/RW, CD, MPEG4, AVI, DVD+R/RW Радио Одговор пропусен Опсег СУМ : 522 KHz-1620 KHz;FM : 87.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
Специјални Функции:
FM Предавателот,Екран на Допир,DVD Плеер,Радио Тјунер,MP3/MP4 Плеери,Bluetooth
резолуцијата на екранот:
800x480
Бренд Име:
WANUSUAL
Оперативен Систем:
Windows CE 6.0
Екранот:
tft екран на допир
HD Екран:
800*480
ПРОЦЕСОРОТ:
ARM11+ARM9 833MHZ фреквенција
Поддршка за HD:
720P,1080P,RMVB видео,полн вид
Надворешна Меморија:
До 32GB/ТФ-Картичка
Засилувач Максимална Излезна Моќност:
45 W x 4
Тип:
2 din
GPS Процесор:
SF 2531
Гаранција:
1 година

Избор на клиент