• Новак
THL T6C се Користи за Замена за Јачина на Глас Копчето за Скролување За THL T6C 5.0 инчен 854x480 MTK6580 Quad Core Бесплатен Превозот

THL T6C се Користи за Замена за Јачина на Глас Копчето за Скролување За THL T6C 5.0 инчен 854x480 MTK6580 Quad

DEN 262.00
DEN 287.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

)
Пакет Се Вклучени :
1x THL T6 C се Користи за Замена за Јачина на Глас Копчето за Скролување
THL T6 C се Користи за Замена за Јачина на Глас Копчето за Скролување За THL T6 C 5.Препорачуваме професионална инсталација.0 инчен 854x480 MTK6580 Quad Core Бесплатен Превозот + Следење на Број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.(копче операција).

Главните карактеристики

боја:
Црна
Водоотпорен:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
THL T6C
осветлување:
No
Компатибилен Бренд:
THL

Избор на клиент